• Přejeme všem příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do roku 2019.
  • Nejbližší termín konzultací s ped. pracovníky je 20.3.2019 od 16.30 do 18.30 hodin.
  • Rozpis pravidelných konzultačních hodin pedagogických pracovníků v roce 2018/19 naleznete v sekci Škola dnes-kontakty.
  • Termíny konání všech plánovaných školních akcí v aktuálním školním roce naleznete v sekci Dokumenty – Roční plán.
  • Pro informace o zápisu do 1.tříd klikněte na odkaz v menu.
  • Pro kontakt s pracovištěm MŠ 4 Pastelky, které sídlí v naší budově, klikněte na odkaz v menu.
  • Nabízíme pronájmy sportovišť – kopaná od 310,-Kč/hod., plážový volejbal od 210,-Kč/hod.. Informace - info@zsplaminkove.cz.
  • Ceny obědů ve školní jídelně - od 9/2012: kategorie A /do 10 let věku/ 24,-, kategorie B / do 15 let věku/ 26,-, kategorie C / nad 15 let věku / 28,-, cizí strávníci 67,-
  • Do věkových skupin jsou žáci zařazováni na dobu celého školního roku, ve kterém dosáhnou uvedené věkové hranice / dle vyhlášky 10//2005 o školním stravování/.
  • Pod odkazem "Zpravodaje" naleznete nejnovější Zpravodaj ZŠ Plamínkové 2.
  • Nabízíme prostory (včetně počítačové pracovny) k pronájmu (vzdělávání, školení, firemní prezentace atp.). Možnost kvalitního ozvučení,projekce. Informace v kanceláři školy.
  • V sekci Dokumenty naleznete odkazy na nejčastěji používané žádosti a formuláře!
  • Všechna platná sdělení naleznete také v oddělení Aktuální informace.

Zpravodaje ZŠ Plamínkové 2