Aktuální informace

• Dobrovolná přítomnost žáků 1. stupně ve škole bude umožněna od 25.5. (9.tř. od 12.5.). Poslední termín pro potvrzení docházky dítěte je 18.5. (9.tř. - 7.5.) – přihlašovací e-mail s informacemi bude rodičům zaslán do 12.5. (9.tř. již zasláno).
  • Venkovní sportoviště v provozu od 4.5. Za dodržení vládních nařízení pro boj s koronavirem (zejména nošení roušek, počet účastníků, odstupy) zodpovídají uživatelé (viz info ve vývěsce areálu).
  • Provozní doba kanceláře školy 9 - 11.30, 12.30 - 15.00 (v pátek do 14.00) - vstup v nezbytných případech vchodem pro návštěvy.
  • Úkoly pro povinnou domácí přípravu jsou zveřejňovány na webu školy. V tištěné podobě jsou k nahlédnutí v hlavním vchodu školy.
  • Naše školní jídelna poskytuje žákům dietní stravování pod dohledem nutriční terapeutky. Nutné doporučení lékaře.
  • Sběr starého papíru a plastových víček je až do odvolání zastaven.
  • Rozpis pravidelných konzultačních hodin pedagogických pracovníků v roce 2019/20 naleznete v sekci Škola dnes-kontakty.
  • Termíny konání všech plánovaných školních akcí v aktuálním školním roce naleznete v sekci Dokumenty – Roční plán.
  • Pro kontakt s pracovištěm MŠ 4 Pastelky, které sídlí v naší budově, klikněte na odkaz v menu.
  • Nabízíme pronájmy sportovišť – kopaná od 310,-Kč/hod., plážový volejbal od 210,-Kč/hod.. Informace - info@zsplaminkove.cz.
  • Ceny obědů ve školní jídelně - od 9/2012: kategorie A /do 10 let věku/ 24,-, kategorie B / do 15 let věku/ 26,-, kategorie C / nad 15 let věku / 28,-, cizí strávníci 67,-
  • Do věkových skupin jsou žáci zařazováni na dobu celého školního roku, ve kterém dosáhnou uvedené věkové hranice / dle vyhlášky 10//2005 o školním stravování/.
  • Pod odkazem "Zpravodaje" naleznete nejnovější Zpravodaj ZŠ Plamínkové 2.
  • Nabízíme prostory (včetně počítačové pracovny) k pronájmu (vzdělávání, školení, firemní prezentace atp.). Možnost kvalitního ozvučení,projekce. Informace v kanceláři školy.
  • V sekci Dokumenty naleznete odkazy na nejčastěji používané žádosti a formuláře!
  • Všechna platná sdělení naleznete také v oddělení Aktuální informace.

Zpravodaje ZŠ Plamínkové 2