Úvodní stránka‎ > ‎Fotogalerie‎ > ‎

22.9.2015 HONEM NA KOLO

22.9.2015 HONEM NA KOLO

 V duchu hesla: „Vyber. Změň. Zkombinuj!“ jsme se zúčastnili zážitkové akce Honem na kolo! Tato akce městské části Prahy 4 se konala v A-parku Ledárny Braník. Žáci si mohli vyzkoušet jízdu na kole v bikeparku, k tomu přidat střelbu z laserových zbraní a prubnout cyklobiatlon. Kromě bohatého programu cyklistické šikovnosti zde bylo možné shlédnout cyklistické exhibice i zážitkové preventivní akce, jak správně používat cyklistické přilby. V plánu byl i cyklobiatlonový závod o pohár zástupce starosty Prahy 4  pro oblast sportu Zdeňka Kováříka a radního pro školství Jaroslava Mitha v rámci Evropského týdne mobility, ale bohužel pro nízký počet účastníků z jiných škol Prahy 4 se závod zřejmě nekonal – po třech hodinách jsme čekání na tento závod vzdali :-(. Každopádně jsme připraveni byli, to prozradí fotografie:-)!

https://goo.gl/photos/DSPuUfU1ZsMZVn5r6
(pro zobrazení alba klikněte na fotografii)