Úvodní stránka‎ > ‎Fotogalerie‎ > ‎

CYKLISTICKÉ SOUTĚŽE

V pátek 21. 5. 2010 se v areálu školního hřiště sešli 24 žáci z 1. - 5. tříd se svými koly. Byly pro ně připraveny dvě cyklistické soutěže. Jízda na horských kolech na okruhu kolem hřiště.

Nejrychlejší jízdu předvedla Lucie Šimáková ze IV.A, na druhém místě se umístil Tomáš Kopecký z V.A. V kategorii mladších žáků byl nejrychlejší Jan Konvalinka ze III.A, těsně za ním dojel Matěj Podolinský ze II.A a na 3. místě dojel Daniel Žilák ze III.A. Z děvčat byla nejrychlejší Lucie Svobodová z I.A, 2. Markéta Krejčí a 3. Barbora Němcová, obě ze III.A.

Jízda zručnosti s pěti stanovišti byla pro všechny tvrdým oříškem. Úkoly nejlépe zvládli chlapci z V.A Jakub Dvořák a Tomáš Kopecký, ze starších děvčat Lucie Šimáková. Mladší žáci měli s tratí větší potíže, přesto si jízdu vyzkoušeli i nepřihlášení. Dařil se slalom na kolech a průjezd uličkou; vítr nám odfoukával míček při hodu, ale nejvíc závodníky potrápil kelímek s vodou. Z mladší kategorie byla nejúspěšnější Kateřina Janáčková z III.A, z chlapců získal nejméně trestných bodů Matěj Podolinský ze II.A.

https://goo.gl/photos/JCkJtRuhRrKauTPo7
(pro zobrazení alba klikněte na fotografii)