Úvodní stránka‎ > ‎Fotogalerie‎ > ‎

ŠŤASTNÝ PÁTEK TŘINÁCTÉHO

ŠŤASTNÝ PÁTEK TŘINÁCTÉHO

Den, jehož datum nebývá příliš oblíbené, rozhodně udělal radost školákům v Základní škole Plamínkové. Nejmladší žáci totiž dostali originální dárek – přestávkovou hernu - který hned tak někde nemají. 

 Protože počasí v období listopadu – března už dětem nedovoluje využít během přestávek pohyb v našem přírodním areálu, přišli zaměstanci školy s nápadem umožnit zejména nejmenším dětem smysluplné trávení přestávek hrou v k tomu uzpůsobené místnosti. Relaxací dětí při hře tak pomůžeme jejich menší únavě z náročné výuky a následně k lepším školním úspěchům. Herna bude ještě vybavována – ke stolnímu fotbálku, stanům, relaxačním míčům, automobilu či k obřímu „Člověče nezlob se“ by vbrzku měla přibýt i cvičná horolezecká stěna a nafukovací trampolínka. Škola, která je proslulá svou přátelskou atmosférou a velmi příjemným prostředím, tak opět prokazuje, že nesetrvává pouze v zaběhnutém stereotypu a snaží se i v této nelehké době rozvíjet svou koncepci v duchu komplexní péče o Vaše dítě. 

 Ostatně, přijďte se přesvědčit sami – Den otevřených dveří máme 7. ledna! A nebo klikněte na www.zsplaminkove.cz a uvidíte!!!

Ivan Tuček  

https://photos.app.goo.gl/mXzdfU3i9Eg0oqar2

(pro zobrazení alba klikněte na fotografii)